.

.

Колиша Женски Партија Долг Фустан Еднобојна Топка Наметка Висок Шлиц Макси Фустани Елегантен Одмор Едно Рамо Жолто М

Колиша Женски Партија Долг Фустан Еднобојна Топка Наметка Висок Шлиц Макси Фустани Елегантен Одмор Едно Рамо Жолто М

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Вечерни Долги Фустани, Фустан Во А-Линија, Фустани За Венчаници Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Шупливи, Ручани, Висок Шлиц, Коси Боја На Вратот : Розова, Црвена, Жолта, Шампањ (По Избор)Големина : S, L, XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% памук 5% спандексно деколте : коси Должина На Деколтето : Должина На Глуждот Должина На Ракавот : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневни, Вечерни,Свадбени,Патувања, Одмор, Работа, Забава,Коктел,Бар, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Елегантна Еднобојна Долга Венчаница. Длабокиот Кос Врат и Дизајнот Со Висок Шлиц Прават Да Изгледате Привлечно во Забавата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Долги Фустани Во А-Линија, Фустан Со Обвивка Со Кратки Ракави, Фустан Со Цветен Појас, Вечерен Сарафан Со Среден Струк, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики,Свадба Со Еспасилија, Балски Фустан, Секојдневен Живот, Секојдневен Живот, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женски Фустан Со Топка (други Додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Макси Вечерен Фустан, Долг Фустан, Фустани Без Ракави,фустан За Забава, Фустан За Одмор, Фустан Со Линија. Материјал-95% памук 5% спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-V Вратот Макси Фустан, Краток Ракав Долг Фустан, Цветни Чипка Фустан, Свадба Сарафан, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар - Цветни Чипка Макси Фустан Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Навечер, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

За стоката

Слична стока во категоријата