.

.

Протоја Држач За Дупчалка Алуминиумска Легура Тој Шанк Дупчалка Приврзок За Клучеви Шарена Лента За Продолжување На Дупчалка За Брзо Менување Со Тока За Совети За

Протоја Држач За Дупчалка Алуминиумска Легура Тој Шанк Дупчалка Приврзок За Клучеви Шарена Лента За Продолжување На Дупчалка

DEN 203.04

Износот
Това е достапна

Список на делови : 12 x Продолжни шипки За приврзоци2 x Токи Детален опис : дали е незгодно да се земе дупчалката кога работите високо над земјата? Нашиот држач за дупчалка е одлично решение. Можете да ги чувате вашите шрафцигери, дупчалки, совети за удар и други алатки на приврзокот за клучеви и да го закачите на ременот, за да можете да ги ослободите рацете за да работите друга работа, попогодна.Клучни Карактеристики : Работа Со Една Рака : нашиот привезок за дупчалка има рамен, дебел и кружен дизајн, што го олеснува земањето на лентата за продолжување и менувањето на битот со едната рака.Не Се Лизга Лесно : мазната обработка на површината и черупката за извлекување може да избегне случајно испуштање на алатите и да ги олесни операциите на голема надморска височина, безбедни и удобни.Практично и Практично : можете да го ставите држачот за дупчалка на клучот и да го закачите на панталоните, ранецот, кутијата со алатки и многу повеќе. Лесно за складирање на дупчалката, добар помошник за одржување.Спецификација : Име На Производ : Држач За Дупчалка Материјал : алуминиумска легура : 1/4 инчен шестоаголник : 6 бои забелешка : 1.Може да има мали разлики помеѓу сликата и вистинската боја на стоката. Ќе се потрудиме да ви ја покажеме точната боја.2.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради рачно мерење. [Силни и Издржливи] овие држачи за дупчалки се изработени од висококвалитетна алуминиумска легура, силни, издржливи, лесни, цврсти и можат да се користат долго време. Површината е против ' рѓа и антиоксидација за да ја направи потрајна. [Широка Компатибилност] привезоците за дупчалки се погодни за повеќето шестоаголни рачки од 1/4 инчи, шестоаголни приклучоци од 1/4 инчи и разни електрични шрафцигери, рачни шрафцигери, дупчалки итн. [Силна Носивост] продолжната лента за дупчалка е изработена од висококвалитетни материјали и рафинирана изработка за да се обезбеди силна носивост, доволно силна за да го издржи битот без лизгање или кршење. [Брза Промена] дизајнот на шестоаголниот приврзок за клучеви е лесен за држење и удобен за замена на уште една дупчалка, нивната мазна завршница и отстранливите чаури може да избегнат паѓање на шестоаголните шипки за продолжување на клучевите на шестоаголникот. [Содржина на пакетот] пакетот вклучува 2 парчиња токи и 12 парчиња 1/4 инчни шестоаголни шипки за продолжување на клучеви во 6 различни бои, црвена, жолта, сина, зелена, сребрена и црна, доволна количина за да ја задоволите вашата секојдневна употреба.

За стоката

Слична стока во категоријата