.

.

Женски Високи Половини Јога Хеланки Панталони Полиестер Висок Половината Домашна Жена

Женски Високи Половини Јога Хеланки Панталони Полиестер Висок Половината Домашна Жена

DEN 215.84

Износот
Това е достапна

Големина : С Половината : 63см/24.80" Должина : 86см/33.86" Колк : 84см/33.07" Големина : М Половината : 65см/25.59" Должина : 87см/34.25" Колк : 88см/34.65" Големина : Л Половината : 68см/26.77" Должина : 88см/34.65" Колк : 92см/36.22" големина : xl половината : 71cm/27.95" должина : 89cm/35.04" колк : 96cm/37.80" големина : xxl половината : 74cm/29.13" должина : 90cm/35.43" колк : 100cm/39.37" женска јога висока еластична брзина суви лажни две парчиња спортски хеланки За трчање 1. Изработен е од материјали, издржлив и погоден за вашата теретана 2. Компактниот дизајн го прави вашето движење поудобно 3. Модниот дизајн прави да изгледате кул, 4. Овие јога хулахопки ќе ви го украдат срцето! Шик и удобен, овој прекрасен капут никогаш нема да тргне наопаку! 5. Многу е погоден за спорт, јога и секојдневен живот, верувам дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : лето, пролет, aut Пол : Женска Пригода : слободно Време, Теретана Материјал : тип На Полиестерска Шема : Стил на цврста боја : секојдневен, Должина : редовно Вклопување : одговара За промена На големината На Дебелината : Стандард Како да се мие : миење раце, фрижидер, закачување или сушење на воздух што велите : 1 женски Панталони Јога Појас - Хеланки Со Висок струк за крајна удобност и контрола. Хеланки Што Одговараат Точно : ние ги дизајниравме нашите хеланки да бидат доказ за сквотирање, да останат будни и непречено да одговараат на вашите нозе. Целодневна Удобност : нашата уникатна мешавина од полиестер и спандекс обезбедува четкан, мек допир, така што се чувствува како да не носите ниту хулахопки-обезбедувајќи неограничено движење. Хеланки Со Странични Џебови : нашите хеланки всушност имаат џебови од двете страни, кои лесно можат да го складираат вашиот телефон и другите најважни работи додека сте во бегство, вежбате и патувате. Висока Контрола на Половината И Стомакот : Нашиот појас нуди поголема покриеност и го одржува вашиот стомак контролиран за време на физичката активност – обезбедувајќи мазно, ласкаво и сигурно вклопување. Одлична Идеја За Подарок : Земете неколку пара за вашето семејство и пријатели како подарок што тие апсолутно ќе го сакаат. Не можете да победите одличен пар хулахопки, тоа е апсолутен главен производ и за атлетска и за дневна облека!.

За стоката

Слична стока во категоријата