.

.

Крест Про Здравје Алкохол Слободен Миење На Устата, Нане, 33. фл оз, Пакет

Крест Про Здравје Алкохол Слободен Миење На Устата, Нане, 33. фл оз, Пакет

DEN 106.24

Износот
Това е достапна

Можете да направите разлика во вашето орално здравје почнувајќи од денес. Одете во Поздрава Уста од 1 Ден* Со Про-Здравствена Чиста Нане Мулти-Заштитна Миење На Устата која започнува да се бори против плаката од 1 ден. Крест Про-Здравје Чиста Нане Мулти-Заштита Миењето На Устата убива 99% од бактериите без грубо согорување на алкохол. Обезбедува 24-часовна заштита од плаки и гингивитис кога се користи двапати дневно. *со континуирана употреба наспроти четкање сам со обична паста за заби. 99% микроб убиваат и поздраво намалување на гингивитисот во устата наспроти четкање со обична паста за заби. Миење на устата за рано заболување на непцата : Помага во намалување на воспалението на непцата и крварење на непцата. Убива милиони бактерии кои предизвикуваат наслаги, гингивитис и лош здив без изгореници од алкохол. 24-часовна заштита со 2х дневна употреба* * * * Се Бори со плакета и гингивитис. Секојдневното плакнење помага во спречување на гингивитис. Ви помага да добиете подобри стоматолошки прегледи* ** * Се Бори со плакета и гингивитис. Без алкохол, така што нема изгореници од алкохол.

За стоката

Слична стока во категоријата