.

.

Мерлин 6MTGR 20x40ft Правоаголник Smartmesh Безбедност Базен Покрива-Зелена

Мерлин 6MTGR 20x40ft Правоаголник Smartmesh Безбедност Базен Покрива-Зелена

DEN 5464.96

Износот
Това е достапна

20' X 40 ' Повторно Зелена Smartmesh Ig Безбедносен Капак Мерлин Безбедносниот Капак На Базенот Smart Mesh е крајниот капак. Иновација во индустријата, нашата ексклузивна мрежа пропушта вода додека обезбедува 100% сенка за значително намалување на растот на алгите. Комбинирајќи ги добрите страни и на решетката и на цврстите капаци, Паметната Мрежа е лесна, но сепак има најголема јачина на пукање, јачина на кинење и отпорност на триење. Мерлин 6 MTGR 20x40ft Правоаголник Smartmesh Безбедност Базен Покрива-Зелена.

За стоката

Слична стока во категоријата