.

.

Јешчат Божиќни Чорапи 18 Голема Торба За Подароци За Ставање Подароци За Бонбони, Камин Виси Чорапи Божиќни Украси За Празнична Забава

Јешчат Божиќни Чорапи 18 Голема Торба За Подароци За Ставање Подароци За Бонбони, Камин Виси Чорапи Божиќни Украси За Празнична

DEN 351.84

Износот
Това е достапна

Јеашчат Божиќна Декорација Чорапи Фестивал Печатење Торба За Подароци Приврзок Торба За Бонбони Карактеристики : токму овие висечки божиќни карактеристики за порибување може да се користат за одржување празнични картички, бонбони и мали подароци за членовите на семејството.Со својот дизајн На Новогодишна елка или снегулка, Овој Висечки Божиќен чорап може да донесе топол силен празничен амбиент на вашето семејство.Направен од кадифен, овој производ е свеж и стилски.Шармантниот изглед може да биде совршен декор за вашиот дом.Име на предметот : Божиќен Чорапматеријал : Кадифенкарактеристики : крпа, Атрактивна, Декоративизирајте Детали : 20см х 46смноти : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Божиќни Чорапи торба за подароци Добредојдовте Во Јешчат. Ние ќе ви обезбедиме Божиќни украси. Колку повеќе купувате, толку повеќе штедите. Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во секое време. Ние секогаш ќе бидеме тука додека проблемот не се реши. Јешчат Божиќни Чорапи 18" Голема Торба За Подароци за Ставање Подароци За Бонбони, Камин Виси Чорапи Божиќни Украси За Празнична Забава (Новогодишна Елка). Божиќни Чорапи. Божиќни Украси. Нашите Божиќни чорапи имаат доволно простор за мали подароци, чоколади, бонбони, трска за бонбони, картички за подароци, играчки итн. Среќен Божиќ!.

За стоката

Слична стока во категоријата