.

.

Душек Со половина Тркалезна Врата, Тепих За Влез За Добредојде Што Не Се Лизга, Издржливи Гумени Душеци За Врати, Тежок Вратар Со Низок Профил, Килими Со Половина Кр?

Душек Со половина Тркалезна Врата, Тепих За Влез За Добредојде Што Не Се Лизга, Издржливи Гумени Душеци За Врати, Тежок Вратар

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

①ИЗДРЖЛИВИ И БЕЗБЕДНИ q : душеците на вратите се изградени од 100% природна гума, без еколошки безбедни материјали за Мирис. Усвоената технологија за надградба ги прави полипропиленските влакна и практични,не е лесно да паднат. Ажурираниот материјал ги направи вратите издржливи и силни, тешки за сеопфатна разноврсност, безбедни за деца и домашни миленици, ве украсуваат трем.●ЈА ДОЛОВУВА НЕЧИСТОТИЈАТА И ДОБРО ИСЦЕДЕНАТА Q : mibao mat е дизајниран со силна гумена закосена граница која помага да се формира брана за задржување за да се зароби влагата, калта или други неуредни несакани остатоци од следење во вашиот дом. Плус, шарената полипропиленска ткаенина помага да се зароби нечистотијата во нејзините шарени жлебови и брзо да се исцеди за да се спречи секојдневно абење.●Низок ПРОФИЛ И НЕЛИЗГАЊЕ● : мибао полукружна подлога мери 18 " € 30", има 1/2" дебел дизајн со низок профил идеален за врати или влезови со ниско расчистување, нема да ја заглави вратата. Подигнената шема против лизгање ја натера душеците на вратите да се држат за внатрешниот надворешен тип на подот. Миленичиња и деца кои трчаат и спринтуваат безбедно во секојдневното играње и нема да се лизгаат или гребат подови.●ИДЕАЛНА УПОТРЕБА на ПОДЛОГА : внатрешна, надворешна, кујна, декор на стан, влезна врата, влез, сала, двор, гаража, бања, подлога за добредојде во продавница или која било локација што гледа добар сообраќај на стапалата. Одржувањето на вашите подови чисти бидејќи малку подигнатата тревна полипропиленска ткаенина помага да се изгребат нечистотијата, калта и остатоците од чевлите.€ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : Едноставно вакуумирајте со рачен вакуум, избришете со метла или истресете ја на отворено или преку корпата за отпадоци. За подлабоко чистење, избришете со влажна крпа и благ сапун или користете градинарско црево за да ја исплакнете подлогата на отворено. Оставете ја вашата подлога целосно да се исуши на воздух пред следната употреба. Не користете белило. Душек Со половина Тркалезна Врата, Тепих За Влез За Добредојде Што Не Се Лизга, Издржливи Гумени Душеци За Врати, Тежок Вратар Со Низок Профил, Килими Со Половина Круг за Гаража, Двор, Области Со Голем Сообраќај, 18" х 30", Сива боја.

За стоката

Слична стока во категоријата