.

.

Ступел Индустрии Кутре Скијање Зимски Миленичиња Животни И Инсекти Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

Ступел Индустрии Кутре Скијање Зимски Миленичиња Животни И Инсекти Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

DEN 671.84

Износот
Това е достапна

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди. Користејќи само најквалитетни мастила и платно на печатачите Мимаки, ние рачно го сечеме и истегнуваме секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Како резултат на тоа, уметноста е подготвена да виси на цврстата полица без потреба од инсталација. Димензии : 17 х 1,5 х 17 Инчи. Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 17 х 1,5 х 17 Големи : 24 х 1,5 х 24 Х-Големи : 30 х 1,5 х 30 Преголеми : 36 х 1,5 х 36. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметничкото Дело Се Однесува На : Животно, Куче, Куче, Цицач, Милениче, Снег, Скијање, Спорт, Кученце. Дизајн на ким Куринга.

За стоката

Слична стока во категоријата