.

.

Миленичиња Life ® Куче Шарени Мода Шарени Ребрести Желка Вратот Куче Џемпер

Миленичиња Life ® Куче Шарени Мода Шарени Ребрести Желка Вратот Куче Џемпер

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Модниот Џемпер За Домашни Миленици Со Риги Со Дезен Со Кучиња Е составен од Кадифен Мек памук и Акрилна мешавина. Се одликува со лесен дизајн на повлекување што се лизга за лесен пристап И Исклучување. Овој Џемпер За Миленичиња дополнително Може Да се Пере Во Машина и има ултра Пријатен врат На Желка долж горниот дел и стилски ткаен дизајн долж задната страна. Го одржува вашето Домашно Милениче топло и удобно за време на оние постудени зимски клими и топло за време на тие студени летни ноќни прошетки. Достапно во Повеќе Големини и Бои.Водич за големина : од задниот Дел на вратот до опашката ("Во" Инчи)8" : ЕКСТРА МАЛ10-12" : МАЛ14-16" : СРЕДНО18-20" : ГОЛЕМ Составен од мека памучна и Акрилна мешавина. Повлечете за Лесен пристап И Исклучување. Го одржува Вашето Домашно Милениче Топло и Пријатно за време на Постудените зимски клими и за време на тие студени летни ноќни прошетки. Достапно во Повеќе Големини и Бои.

За стоката

Слична стока во категоријата