.

.

SAWVNM Модни Женски Обични Дуксери За Дуксери Термички Маици Со Долги Ракави На Екипажот Лабави Com Clearence

SAWVNM Модни Женски Обични Дуксери За Дуксери Термички Маици Со Долги Ракави На Екипажот Лабави Com Clearence

DEN 235.04

Износот
Това е достапна

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!Ние со цело срце ќе ви ја обезбедиме најдобрата услуга.Женски Обични Дуксери Со Принт Термички Маици Со Долги Ракави Со Долги Ракави Лабави Удобни Врвови Од Туника Карактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Пол : Женски Материјал : Должина На Полиестерска Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Модна Јака : О Должина На Ракавот : Долги Ракави : како што прикажува пакетот со слики вклучува : 1 ЕЕЗ Жени Блузеноте : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Ракав : 70см/27.56" Должина : 64см/25.20" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 биста : 105cm/41.34" ракав : 71cm/27.95" должина : 65cm/25.59" големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 БИСТА : 110cm/43.31" ракав : 72cm/28.35" должина : 66cm/25.98" големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 115см/45.28" ракав : 73см/28.74" должина : 67см/26.38" големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 БИСТА : 120СМ/47.24" ракав : 74см/29.13" Должина : 68см/26.77" Големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 125см/49.21" ракав : 75см/29.53" должина : 69см/27.17". € Повеќе висококвалитетна декорација на облека q : Добредојдовте во продавницата. Продавницата има широк спектар на производи за облека и декорација : кратки ракави, долги здолништа, костими за капење, украси за одмор, мали подароци и многу повеќе. Исто така, има повеќе предмети за домаќинството, добредојде за купување. Модерен женски врв од 2023 година прецизно изработен за секоја жена. Прилика : Костуми за секојдневно,излегување,забава,работа,секојдневна облека.Одлично За Fall, Лето и Пролет. Одличен Подарок : Совршен За подароци За Денот На Мајката, роденденски подароци, празнични подароци итн. може да се користи и како обичен подарок. Супер Мека И Удобна.Дише и одлично за носење. 2023 женски врв; 2023 Моден Женски Врв; 2023 Најнов Врв Со Кратки Ракави; Врв за жени во 2023 година;Летна женска облека за 2023 година; Летен врв за 2023 година; Нова летна облека за 2023 година. Женски Врвови; Женски Врвови; Женски Врвови; Женски Врвови; Женски Врвови; Женски Врвови; Блузи; Обични Врвови За Жени; Женски Обични Врвови; Женски Врвови Лежерни; Летни Врвови; Летни Врвови За Жени; Женски Летни Врвови; Блузи За Жени Секојдневно Лето; Женски Врвови Трендовски; Женски Врвови; Женски Блузи Облечени Секојдневно; Женски Врвови Со Кратки Ракави; Блузи За Жени Секојдневна Пролет; Пролетни Врвови за жени; Врвот;. Одлични Подароци За Помалку. Зделки За Ран Пристап. На Дозвола. Семејни подароци.

За стоката

Слична стока во категоријата