.

.

Џксом Женски Надвор Рамо Сатенска Цевка Врвот Макси Фустани Секси Свадба Гостин Партија Коктел Вечер Свечена Облека

Џксом Женски Надвор Рамо Сатенска Цевка Врвот Макси Фустани Секси Свадба Гостин Партија Коктел Вечер Свечена Облека

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Женски Надвор Рамо Сатен Цевка Врвот Макси Фустани Секси Свадба Гостин Партија Коктел Вечер Свечена облека. Табела со големини (см) : . St Bust : t80-90пресврт : t72-82t Hip : t90-100tlengh : t125. Мt Bust : t84-94пресврт : t76-86t Hip : t94-104tlengh : t126. Lt Bust : t88-98пресврт : t80-90t Hip : t98-108tlengh : t127. XLt Bust : t92-102пресврт : t84-94t Hip : t102-112tlengh : t128. Големина Табела (инчен) : . St Bust : t31, 5-35, 43пресврт : t28, 35-32, 28t Hip : t35, 43-39, 37tlengh : t49, 21. Мt Bust : t33. 07-37. 01пресврт : t29. 92-33. 86t Hip : t37. 01-40. 94tlengh : t49. 61. Lt Bust : t34, 65-38, 58пресврт : t31, 5-35, 43t Hip : t38, 58-42, 52tlengh : t50. XLt Bust : t36. 22-40. 16пресврт : t33. 07-37. 01t Hip : t40. 16-44. 09tlengh : t50. 39. Спецификации. Стил : Мода. Пол : Жени. Тип На Шема : Чиста Боја. Материјал : Полиестер. Ракав : Без Ракави. Повод : Повик. Пријателски Совети. 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека малите разлики во бојата треба да бидат прифатливи поради светлината. Фала. Содржина На Пакетот. 1* Фустан. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Полиестер, лесен и дише, ја апсорбира потта и не исчезнува. Фустаните можат да ви дадат голема удобност без да ја иритираат вашата кожа. Карактеристики : женски фустан без ракави во цврста боја и стил без грб. Фустанот е без прерамки и ги покажува женските облини на телото. Долгите фустани се повеќе темпераментни и елегантни. Соодветни Сцени : долгиот фустан е погоден за различни сцени, како што се забава, роденден, Денот на Вљубените, фотографија, одмор, датира, танц и банкет. Големина Боја : С/М/Л/ХЛ.ве Молиме погледнете го конкретниот опис Во Детали. Бои : црна, бела, кафеава, беж, овошна зелена, сина, светло сина, розова, темносина, каки. Пакување За Перење : Пакувањето вклучува 1 х фустан. Одделете се од другата облека за да избегнете боење и оставете ја да се исуши природно. Избегнувајте пеглање и белење.

За стоката

Слична стока во категоријата