.

.

Супер Силиконски Бришач На Шофершајбната

Супер Силиконски Бришач На Шофершајбната

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

ПИАА Супер Силиконски Шофершајбната Бришач Сечилото; 17 во./430 мм; ПЈАА Супер Силиконските Бришачи Се дизајнирани да бидат бришачи по избор за многу возила. Неговата револуционерна силиконска влошка значи почисти шофершајбни и поголема видливост. Супер Силиконските Бришачи се репер за перформансите на бришачите речиси една деценија. Нашите силиконски инфузирани сечила даваат шепот-тивко движење, незаменлива визија и долг живот. Производител на општи Информации : ПИАА. Производителот Дел Број : ПИАА. УПЦ : 722935950433. Карактеристики Вкупна Должина (во.) : 17. Фитмент Водич 2015-2016 Акура TLX. 1995-2005 Шевролет Кавалер. 2005-2010 Шевролет Кобалт. 1991-1998 Шевролет Тракер. 2001-2002 Крајслер Проулер. 2007-2012 Доџ Калибар. 1991-1992 Доџ Колт. 1991-1992 Орел Самит. 2003-2007 Форд Експедиција. 1991-1997 Гео Тракер. 1991-1991 Гмц Тракер. 2007-2010 ХОНДА ЦР-В. 1988-1991 ХОНДА ЦРКС. 2011-2012 хонда ЦР-З.1999-2004 Хонда Одисеја. 2006-2009 Хамер Х3. 2003-2007 Инфинити Г35. 2000-2001 Инфинити I30. 2002-2004 Инфинити I35. 2014-2016 ИНФИНИТИ QX50. 1989-1991 Исузу Војник. 1999-2001 Исузу Возило. 2005-2006 Џип ТЈ. 2005-2006 Џип Wrangler. 2007-2015 Лексус LS460. 2008-2015 Лексус LS600h. 2007-2009 Линколн Навигатор. 2007-2015 МАЗДА ЦХ-9. 1997-1998 МАЗДА МПВ. 2000-2009 Мерцедес - БЕНЦ МЛ320. 2003-2010 Мерцедес - БЕНЦ МЛ350. 2000-2001 Мерцедес - БЕНЦ МЛ430. 2010-2010 Мерцедес - БЕНЦ МЛ450. 2002-2007 Мерцедес - БЕНЦ М500. 2000-2003 Мерцедес - БЕНЦ МЛ55 АМГ. 2008-2010 Мерцедес - БЕНЦ МЛ550. 2007-2010 Мерцедес - БЕНЦ МЛ63 АМГ. 2006-2012 Мицубиши Затемнување. 2002-2007 Мицубиши Лансер. 1991-1992 Мицубиши Мираж. 2002-2007 Нисан Алтима. 2000-2008 Нисан Максима. 2014-2014 Нисан Непријателските. 2014-2014 Нисан Непријателските Изберете. 2003-2012 Нисан Сентра. 1999-2004 Олдсмобил Алеро. 1991-1992 Плимут Колт. 1997-2001 Плимут Проулер. 2007-2009 Понтијак Г5. 1999-2005 Понтијак Гранд Ам. 1995-2005 Понтијак Сончев Оган. 2005-2006 Сааб 9-2Х. 2016-2016 Потомство иа. 2014-2016 Субару Форестер. 2002-2007 Субару Импреза. 1989-1994 Субару Правда. 2015-2016 Субару Наследство. 2015-2016 Субару Пустош. 1989-1998 Сузуки Помошник. 1996-1998 Сузуки Х-90. 1993-2002 Тојота 4рунер. 2000-2004 Тојота Авалон. 2010-2010 Тојота Корола. 2009-2013 Тојота Матрикс. 1993-1995 Тојота Пикап. 2001-2003 Тојота Приус. 2006-2012 Тојота РАВ4. 1998-2003 Тојота Сиена. 1995-2004 Тојота Такома. 1993-1997 Волво 850.

За стоката

Слична стока во категоријата