.

.

Вајткап Стандард Тиково Винч Рампа-5-1 4 Врвен Дијаметар

Вајткап Стандард Тиково Винч Рампа-5-1 4 Врвен Дијаметар

DEN 1055.84

Износот
Това е достапна

Стандардната подлога за тиково винче на вајткап 60467 е направена од цврста конструкција од тиково. Спецификациите вклучуваат Диа. (Врв) : 5-1/4", Диа. (Дното) : 6-1/4", Висина : 1-1/4 " и агол од 0°. Силно, цврсто морско издржливо тиково дрво. Цврсто, морско издржливо тиково дрво. Дијаметар : 6-1/4" (дното), 5-1/4 " (врвот). Висина : 1-1/4". Агол : 0 степени.

За стоката

Слична стока во категоријата