.

.

Achim Жици Слободен Приватност Јута Затворен Безжичен Чад Јута Филтрирање На Светлината Прозорец Ролери Сенка, 72 L 71 W

Achim Жици Слободен Приватност Јута Затворен Безжичен Чад Јута Филтрирање На Светлината Прозорец Ролери Сенка, 72 L 71 W

DEN 751.84

Износот
Това е достапна

Сенката На Ролери За Приватност На Јута Achim Безжична Е едноставно решение за секој прозорец на кој му е потребна дополнителна приватност. Природните влакна од јута се ткаени како ткаенина, ја спојуваат текстурата и некомплицираниот стил на материјал од јута што филтрира светлина. Ткаенината е толку убава што може да се користи самостојно или како основен слој со вашиот омилен панел за завеси или валанс. Одлично за секој прозорец со големина и секој декор. Ткаените хартиени влакна слични на јута се разновидни и вклучуваат низа светли и темни нијанси. Вклучени загради се приспособат внатре или надвор монтажа. Известување до жителите На Калифорнија како што бара Предлогот 65 : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ содржи и може да изложи еден на ДИН хемикалија позната на Државата Калифорнија за да предизвика рак и вродени дефекти или друга репродуктивна штета. За повеќе информации одете на www.P65 Warnings.ca.gov/product. Филтрирање На Светлина. 100% Безжичен. Ткаени Природни Хартиени Влакна слични На Јута. Достапно во ширина од 20 инчи до 73 инчи.

За стоката

Слична стока во категоријата