.

.

Листерин Белење пред-четка чиста нане плакнење, Флорит Оз

Листерин Белење пред-четка чиста нане плакнење, Флорит Оз

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Белење на плакнење, освежување, освежување, чиста нане. За здрава бела насмевка. Белешки заби безбедно. Спречува да се издвои дамки. Убива микроби за лош здив. Добијте заби бело и чувајте ги бели со пластење на белење на листерин. Нејзината динамична акција за пенење започнува да работи на контакт за безбедно да ги избели забите и да убие микроби за лош здив. Користете двапати на ден за побела, посигурна насмевка. Работи на контакт со белење на забите безбедно. Спречува да се издвои дамки. Ги задржува забите бело. Убива микроби за лош здив. Ова шише содржи приближно 32 употреби или 16 дена употреба. Може да види белење по 6 недели. Целосните резултати се очекуваат на 12 недели. Резултатите може да варираат.

За стоката

Слична стока во категоријата