.

.

Американски Екипаж Класичен Фирма Држете Гел

Американски Екипаж Класичен Фирма Држете Гел

DEN 336.00

Износот
Това е достапна

Американската Екипа Фирма Држете Стил Гел е алкохол слободен, високо одржи стил гел. Има ниска рн за спречување на сушење на косата и скалпот. Тоа е гел со формула без снегулки и цврсто држење. Американската Екипа го води патот во бизнисот со дотерување на мажите. Постојано е пионер во најновиот стил и иновативни производи. Американската Екипа се користи низ целиот свет и никогаш не ја заборава својата работа да им даде на мажите алатки што им се потребни за да создадат стилски, машки изглед секој ден. Американската Екипа Класичен Фирма Држете Гел (15.2 Мл).

За стоката

Слична стока во категоријата