.

.

Фустани Бохо Женски Датум Фустан Цветни А-Линија V-Вратот Должина На Коленото Краток Ракав Зелена С

Фустани Бохо Женски Датум Фустан Цветни А-Линија V-Вратот Должина На Коленото Краток Ракав Зелена С

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Шудагенг Фустани Бохо Женски Датум Фустан Цветни А-Линија V-Вратот Должина На Коленото Краток Ракав Зелена С . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестерколори : Зеленило : С Должина На Ракавот : кратки ракави тифлорални фустани Должина : Должина На Коленото Стил На Облекување : А-Линија Деколте : В-врат 提示 тип на фустан : Женски Долг Летен фустан, цврсти Каузални фустани, Женски фустан За забава, Долг Фустан на плажа. Погоден за луѓе : фустанот ќе му служи на тинејџер, пост бебе, средно губење на тежината, добивка, тела за бременост добро. Натпревар : исто така изгледа одлично со мото јакна, хулахопки, чизми, како и обични со станови или сандали. Облечи или надолу за повод, нема проблем. Нула жали!. Препорачуваме : можете да спарите појас и јакна со него,ќе се појави поинаков прекрасен изглед. Совршен фустан за секојдневен, бременост, свадба, забава, одмор, улична облека, секојдневен живот. куќа фустан за жени; црн партиски фустан; фотосесија фустан за жени; гранџ фустан; завиткајте фустани; женски фустани за сонце; сив фустан за жени; корсет фустан за жени формални;.

За стоката

Слична стока во категоријата