.

.

Стандардни Моторни Производи EGV EGR Вентил Одговара изберете: 2007-ФОРД БЕГСТВО, 2007-МЕРКУР МАРИНЕР

Стандардни Моторни Производи EGV EGR Вентил Одговара изберете: 2007-ФОРД БЕГСТВО, 2007-МЕРКУР МАРИНЕР

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Опис на брендот : Стандард е водечко производство на целосна линија на производи поврзани со управувањето со моторот, од гориво до палење до издувни гасови и целата електроника помеѓу нив.EGR Вентил"Стандард произведува целосна линија на производи поврзани со управувањето со моторот, вклучувајќи делови за палење и емисија, вградени компјутери, жици за палење, кабли за батерии, делови од системот за гориво, како и речиси сите критични компоненти со висока технологија за возила со доцен модел, вклучувајќи ги и контролните модули на системот за палење без дистрибутер (DIS); сензори за кислород; вентили за кружење на издувните гасови (EGR); калеми со висока енергија и калем на приклучок; ИНЈЕКТОРИ И Регулатори На Притисок; Широк Спектар на анти-брава сопирачка, температура, брегаста осовина, коленестото вратило, удар, мапа и сензори за позиција на гас; и повторно произведени компјутери на одборот и сензори за масовен проток на воздух. "- 2006 Форд Фокус|||2007 Форд Фокус|||2007-2008 Форд Бегство Тип на Гориво=Гас|||2007-2008 Жива Морнар Тип на Гориво=Гас Стандард Моторни Производи EGV1036 Вентил За Рециркулација На Издувните Гасови. Спакувани како 1. Одговара Изберете : 2007-2008 ФОРД БЕГСТВО 4 Цил 2.3 Л 2007-2008 МЕРКУР МАРИНЕР 4 Цил 2.3 Л 2007 ФОРД ФОКУС 4 Цил 2.3 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

За стоката

Слична стока во категоријата