.

.

Викерман 4 Двор Сребрена И Црна Лента Центар Шема Божиќ Лента

Викерман 4 Двор Сребрена И Црна Лента Центар Шема Божиќ Лента

DEN 255.84

Износот
Това е достапна

Викерман 4 " х 10 Двор Сребрена И Црна Лента Центар Шема Жичен Раб Божиќ Лента. Додадете ја Оваа Прекрасна Лента на кој било аранжман, празнично дрво или како стилски акцент на вашите проекти за завиткување подароци. Оваа лента е изработена од полиестер и има жичен раб што овозможува свиткување и обликување за лесно украсување. Изработени Од Полиестер. Широк 4 инчи и долг 10 јарди. Жичен раб што овозможува свиткување и обликување. Внатрешна Употреба Само.

За стоката

Слична стока во категоријата