.

.

Гаисеис Ленти За Глава За Жени Печатена Лента За Глава Спортска Коса Со Широк Раб Јога Лента За Глава Мека Лента За Коса Пакет За Коса

Гаисеис Ленти За Глава За Жени Печатена Лента За Глава Спортска Коса Со Широк Раб Јога Лента За Глава Мека Лента За Коса Пакет

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Женска Печатена Лента За Глава Спортска Коса Со Широк Раб Јога Лента За Глава Мека Лента За Коса Пакет За Коса Карактеристики1. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневна употреба.2. Модерен дизајн ве прави попривлечни.3. Исклучителна лента за коса, издржлива, безбедна и еколошка, може да се користи долго време.4. Совршен за секојдневно, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне5. Тоа ќе направи да изгледате попривлечно кога го носите.Информации За Производот.Тип На Производ. Ленти за коса сезона. Четири сезони пол : женски / девојка : секојдневен, моден дебелина : стандарден метод на перење : рачно перење во ладна вода, закачување или сушење на права линија што добивате?Декоративна лента За коса ОД 1 ПАРЧЕ : клипот за коса е модерен и креативен, што ве прави да се истакнувате и привлечни. Совршен за создавање на без напор, стилски изглед. Спарете со други производи и додатоци.

За стоката

Слична стока во категоријата