.

.

Жените Секси Коктел Т Ремен Мрежа Сандали Зашилен Прст Чевли Со Високи Потпетици Стилета Со Средна Пета

Жените Секси Коктел Т Ремен Мрежа Сандали Зашилен Прст Чевли Со Високи Потпетици Стилета Со Средна Пета

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Женски Чевли Обични Сандали За Печатење Со Леопард Со Патент За Грб Супер Висока Пета Со Зашилени Прсти Шупливи Стилети. ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото. Функција : . Пол : Жени Горен Материјал : Стп Сезона : Летен И Есенски Ѓон Материјал : Висина На Гумена Пета : 9 См Соодветна Пригода : Цврстина На Ѓонот За Слободно Време : Умерена Ширина На Чевли : Тип На Среден Предмет : Содржина На Пакет Сандали : 1 Пар Чевли. Потпетици За Жени. Задолжително во Плакарот На Секоја Девојка : Потпетиците се Полни Со Луксуз и Мода. Едноставно е, Но Елегантно, Ја Одразува Грациозната Фигура На Жените. Секој Чекор Што Ќе Го Направите Носејќи го Ќе Го Привлече Целото Внимание. Ние се Фокусира на Обезбедување На Квалитетот На Своите Производи, Така Што Ќе Може Да Се Купи Без Грижи. За Подобро Да Ви Одговара, Ве молиме Измерете Ја Големината И Споредете Ја Табелата Со Големини Пред Да Нарачате. УСЛУГА ПО ПРОДАЖБА : 30 Дена по продажната услуга и размена, одговорете во рок од 24 часа за да го решите вашиот проблем.

За стоката

Слична стока во категоријата