.

.

Тојела Нови Детски Спортски Чевли Момчиња Стари Чевли Девојки Портокал 23

Тојела Нови Детски Спортски Чевли Момчиња Стари Чевли Девојки Портокал 23

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Информации за производот : Категорија На Производи : Спортски Чевли Применлив пол : неутрален/машки и женски материјал : мешкортикални карактеристики : кравјо поделен слоевит филм кожен стил : Корејски Процес : боја што одговара на Функцијата : Дише, не се лизга, отпорна на абење боја : зелена, портокалова, Розова Големина Информации : Големина 21 големина е долга 13 см, големина 22 е долга 13,5 см, големина 23 е долга 14 См, Големината 24 Е Долга 14,5 см, големината 25 е долга 15 см, големината 26 е долга 16 см, големината 27 е долга 16,5 см, а големината 28 Е Долга 17 См, Големината 29 Е Долга 17,5 См, големината 30 е долга 18 см, големината 21-25 (5 пара Во едната Рака), големината 26-30 (5 пара во едната рака)долга 13 см во големина 21, Долга 13,5 См Во Големина 22, долга 14 см во големина 23 14,5 см долга во големина 24, долга 15 см во големина 2516 см во големина 26, 16,5 См Во Големина 27, 17 см во големина 28 17,5 см долга во големина 29, долга 18 см во големина 30 тојела нови детски спортски чевли момчиња стари чевли девојки портокал 23.

За стоката

Слична стока во категоријата