.

.

Arзона кардинали 24оз. Скришум Наследство Хром Нацрт Тамблер

Arзона кардинали 24оз. Скришум Наследство Хром Нацрт Тамблер

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

Покажете го вашиот дух на Кардиналите Во Arзона со овој 24оз. Скришум Наследство Хром Нацрт Тамблер. Впечатлива графика поврзана со неговата издржлива конструкција комбинирајте за да ја креирате вашата чаша. Никој нема да го доведе во прашање вашиот Зелен Залив Пакувачи фандом со овој одличен додаток во вашата кујна. 24 мл Хром Нацрт Тамблер. Увезени. Официјално лиценциран. Висококвалитетно метално лого. Држи прибл. 24оз. Материјал : 100% Нерѓосувачки Челик. Чувајте ги пијалоците ладни или топли со часови. Капак отпорен на истурање. Рачно миење, капе суво. Вакуум Изолирани Гимнастик. Црн силиконски зафат.

За стоката

Слична стока во категоријата