.

.

Ефи Фудбал Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

Ефи Фудбал Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84

Износот
Това е достапна

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бел Ефи Фудбалски Дуксер. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Ефи Фудбал отпечатен преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двојно обложена хауба. Предиво со воздушен млаз со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

За стоката

Слична стока во категоријата