.

.

Едноставно бидете женски плус големина веганска кожа со висока половината

Едноставно бидете женски плус големина веганска кожа со висока половината

DEN 270.40

Износот
Това е достапна

Мека еластична пичка изгледа ткаенина. Суштински додаток на вашата гардероба. Еластична половината и лесен за носење на влечење на стил. Издвоите се во стил во овие хеланки на Верстаил, облечете се нагоре или надолу, во секој случај ќе изгледате фаб! Едноставно бидете жени плус големина веганска кожа со висока половината.

За стоката

Слична стока во категоријата