.

.

Менс Блузи Дозвола под 5 5, Мажите Повик Мода Крпеница Круг Вратот Пуловер Печати Маица Краток Ракав Врвови Црвено И

Менс Блузи Дозвола под 5 5, Мажите Повик Мода Крпеница Круг Вратот Пуловер Печати Маица Краток Ракав Врвови Црвено И

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Мажи Обични Модни Крпеница Круг Вратот Пуловер Печатење Маица Кратки Ракави Врвовикарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Совршен Натпревар со вашите омилени, тексас фармерки итн. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : Лето/Aut : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Памучни Полиестерски Ракави : Шорцеви Тип На Ракав : Стил На Печатење : Мода, Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Парчиња Машки Блузи.Usukeubustsleevelungthsmall4834110cm/43.31"42cm/16.54" 75cm/29.53 " Големина : Големина. : Мали : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 110cm/43.31"Ракав : 42cm/16.54" Должина : 75cm/29.53 " Менс Блузи Дозвола под 5 5. Менс Маици Дозвола под 5 5. Менс Тенк Блузи Дозвола. Блузи За Мажи 2023 година. Машки Врвови Дозвола, Машки Врвови Плус Големина. Менс Плус Големина Дозвола. Нова, Мода, Машка Облека, Зима, Fall. Тоа е дишечка, пријателска за кожата, еластична, мека удобна ткаенина.

За стоката

Слична стока во категоријата