.

.

Билштајн Б ОЕ Замена На Амортизери За Амортизери На Амортизери Се Вклопува избери:, - МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ГЛЦ 4МАТИК

Билштајн Б ОЕ Замена На Амортизери За Амортизери На Амортизери Се Вклопува избери:, - МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ГЛЦ 4МАТИК

DEN 5077.28

Износот
Това е достапна

Билштајн Б4 Ое Замена ( Дамптроник) - Амортизерфиниш : Црна Paint Bilstein B4 OE Замена (Damp Tronic) амортизерите и потпорите на притисокот на гасот се директни замени ЗА ое за електронски прилагодливите амортизери што се наоѓаат на одредени возила Мерцедес-Бенц, Порше, Јагуар, Ленд Roер, БМВ, фолксваген и Нисан.Билштајн Б4 Ое замена (Damp Tronic) амортизерите и потпорите се специјално дизајнирани да бидат најдобриот избор за одржување на оригиналниот квалитет на возење на вашето возило, додека ги исполнуваат или надминуваат стандардите ЗА ОЕ. Замената На билштајн Б4 ОЕ (Damp Tronic) е идеален избор за возачот кој сака да ги врати оригиналните перформанси и управувањето со нивното возило, со дополнителна корист од светски познатиот квалитет На Билштајн.Карактеристики и Придобивки : Совршено прилагоден за сериско производство електронски систем за прилагодување извонредна динамика на возење во стандардните поставки високи резерви на енергија за максимална безбедност како да е прв пат, секој пат кога е висок КВАЛИТЕТ на ОЕМ технологија за притисок на гас билштајн Амортизер На Билштајн Дополнителни Функции Заврши : Црна Боја.

За стоката

Слична стока во категоријата