.

.

Бали Удобност Револуција® Здраво Намалување Краток Руменило Розова Женски

Бали Удобност Револуција® Здраво Намалување Краток Руменило Розова Женски

DEN 303.84

Износот
Това е достапна

Бали удобност револуција® гаќичките обезбедуваат 4-насочно истегнување за целодневна удобност. Целосна покриеност одговара и нема линии за гаќи за невидлив изглед под облеката. Ткаенината cool comfort® помага во фитил влага и ве одржува ладни и удобни. Беспрекорен микрофибер без иритирачки шевови на вашата кожа. Удобен плетен појас; широк појас од чипка во избрани бои. Доверлив бали одговара, со целосна покриеност на грбот и без возење нагоре. Здраво исечениот дизајн ви ласка на нозете. Без чешање таг. Нема линии за гаќи. Целосно покривање на грбот. Доверлив Бали Одговара.

За стоката

Слична стока во категоријата