.

.

Ригуа Женски Гаќички Пријатна Мека Интимност Против пилинг Со Дишење Со Цврста Боја Антисептички Гаќи Што ги отстрануваат Влагата Со Висок Струк За Секојдневно Но

Ригуа Женски Гаќички Пријатна Мека Интимност Против пилинг Со Дишење Со Цврста Боја Антисептички Гаќи Што ги отстрануваат Влагата

DEN 271.84

Износот
Това е достапна

Опис : нема да имате чувство на воздржаност кога ја носите оваа долна облека, бидејќи има силна еластичност.Гаќичките за обликување на телото прифаќаат дизајн со висок струк и подигнување на задникот, што може да помогне да се заштити стомакот и да се контролира tummy.It изработен е од висококвалитетен најлон и памучен материјал.Нашиот производ има повеќе големини, ТИЕ СЕ 2 XL,XL,L, M. гаќите се погодни за дома, секојдневно носење, спиење итн.Име на предметот : Гаќички Материјал : Најлон, Памучен Материјал : Модалгендер : Женски Половината : Висок Појас Тип : Редовни Карактеристики : Дише, Подигнување На Задникот, Контрола На Стомакот Детали За Големината : Големина : М, Половината : 52см-56см/20.5 " -22", Должина : 15.5 см/6.1 " (Прибл.) Големина : Л, Половината : 57см-60см/22.4 " -23.6", Должина : 26см/10.2 " (Прибл.) Големина : XL, Половината : 60cm-66cm/23.6 " -26", Должина : 27cm/10.6 " (Прибл.) Големина : 2 XL, Половината : 63cm-72cm/24.8 " -28.3", Должина : 28cm/11 " (Прибл.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 х Гаќи нема да имате чувство на воздржаност кога ја носите оваа долна облека, бидејќи има силна еластичност. Гаќичките за обликување на телото прифаќаат дизајн со висок струк и подигнување на задникот, што може да помогне да се заштити стомакот и да се контролира стомакот. Изработен е од висококвалитетен најлон и памучен материјал. Нашиот производ има повеќе големини, ТИЕ СЕ 2 XL, XL, L, M. Гаќите се погодни за дома, секојдневно носење, спиење итн.

За стоката

Слична стока во категоријата