.

.

24од 1ИД 1 2 Ц 1 П Шарлот Архитектонски Одделение Пвц Современи Таванот Медалјон

24од 1ИД 1 2 Ц 1 П Шарлот Архитектонски Одделение Пвц Современи Таванот Медалјон

DEN 4735.36

Износот
Това е достапна

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и создадете безвременска фокусна точка со евтин лесно инсталиран тавански медалјон. Целосно променете го изгледот на таванот во мрачен или постар стил со декоративен пвц тавански медалјон. Направете голема разлика, додавајќи го завршниот допир на вашето светло со координативен медалјон на таванот. Со неограничени дизајни, нашите медалјони додаваат димензија, текстура и карактер што одговара на секој стил на декор. Јасни детали со огромна колекција на ексклузивни дизајни. Може да се исечат, дупчат, залепат, заковаат или навртуваат со вообичаени алатки. Подготвен за боја или вештачка завршница. Додадете висока надградба ефтино. Инстант реновирање со минимално време и напор. Секој стил доаѓа во повеќе големини и опции.

За стоката

Слична стока во категоријата