.

.

Шорцеви за Обликување симу За Жени Обликувач На Тело Со Висок Струк За Жени Шорцеви За Обликување Со Висок Струк Кревач На Бут Тенок Струк Шорцеви За Тренер Долна О?

Шорцеви за Обликување симу За Жени Обликувач На Тело Со Висок Струк За Жени Шорцеви За Обликување Со Висок Струк Кревач На Бут

DEN 239.84

Износот
Това е достапна

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде. Нашата стока е внимателно проверена, а квалитетот на стоката е загарантиран. Можете да бидете сигурни дека ќе изберете. Ако имате какви било прашања во врска со стоката, слободно контактирајте не и ние ќе ви го дадеме најдоброто искуство за купување. 90% Најлон, 10% Спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Компресија На Стомакот, Држејќи Го Средниот Дел Затегнат, Веднаш Намалувајќи Ја Линијата На Половината За Тенок Природен Изглед На Кривината. Нашите Шорцеви За Обликување Се 3 Реда Затворање На Куките За Да Можете Да Ги Прилагодите Шорцевите На Саканата Компресија И Добро Да Одговараат На Вашето Тело, А Внатрешниот Раб на Тренерот За Половината Има Круг Од Силиконски Ленти Што не се лизгаат за да Не Се Тркалаат Надолу. обликувачи за жени обликувачи за фустани обликувачи за жени. ШОРЦЕВИ СО ВИСОК СТРУК ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : Без разлика Дали Станува збор За Секојдневно Обликување, Јога, Фитнес или Надворешно Носење, Овие Шорцеви се Разноврсни, Персонализирани и Доволно Функционални. За Сите Прилики Како Што Се Свадба, Забава, Работа И Постпартално Закрепнување. обликувачи на телото за фустани шорцеви обликувачи за жени под фустани. ТКАЕНИНА : Нашите Шорцеви За Облека Се Изработени со Еластична И Супериорна Ткаенина За Компресија, Двослојниот Тренер За Половината Од Ткаенина Обезбедува Удобност и Поддршка За време на Тренинзите и Е Толку Издржлив што Никогаш не Треба Да се Грижите Дали Одеднаш ќе се Разделат. Надворешната Ткаенина е Многу Еластична, Што Може Да Изврши Поголем Притисок Врз Телото и Подобро Да ја Обликува Кривата; Внатрешната Мрежеста Ткаенина Е Апсорбирачка, Дише и отстранува, Што Ви Овозможува Да Ја Носите Цел Ден Без Да Бидете Затнати. ПОТЕНОК И ПОДИГАЧ на БУТОТ : Должината на Средината на Бутот На Нашите Шорцеви За Обликување На Телото Помага Да Се Затегне Вишокот на Бутовите и Да Се Тенки Нозете. Нашите Хеланки За Подигнување Се Конструирани Со Единечна Ткаенина Дава Убаво Природно Подобрување На Вашиот Плен И Создава Шармантна Праска . Ова Исто Така Ви Овозможува Лесно Да Го Користите Со Секаков Вид Облека (Блузи, Здолништа, Летни Маици, Итн.) За Убав И Стилски Изглед За Секојдневна Употреба, За Целосно Да Ја Покажете Вашата Фигура И Облека. Шорцевите За Тренери За Половината Имаат Широк Појас И Дизајн Со Висок Струк За Да Обезбедат Повисок.

За стоката

Слична стока во категоријата