.

.

40ОД 7 8П Делфина Таванот Медалјон, Рачно Насликани Флеш Злато

40ОД 7 8П Делфина Таванот Медалјон, Рачно Насликани Флеш Злато

DEN 4551.04

Износот
Това е достапна

Збогатете го и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон. Еден поволен аспект за инсталирање на нашите медалјони е тоа може да биде многу ефтино за вредноста и позитивните промени што може да ги донесе во просторот. Рачно насликаните медалјони додаваат димензија и текстура, карактер и гроздобер шарм со неограничени дизајни за да одговараат на секој стил на декор. И ние нудиме најголема колекција на дизајни за да ви го дадеме тој посебен изглед што го посакувате и да обезбедиме трајна трансформација. Лесен за брза и лесна инсталација без проблеми. Јасно длабоко олеснување, остри линии и навистина уникатен допир. Богати сложени рачно насликани детали. Може да се исечат, дупчат, залепат или навртуваат со вообичаени алатки. Додадете вредност и стил ефтино. Бескрајни креативни и дизајн можности.

За стоката

Слична стока во категоријата