.

.

Слатка Домашна Колекција Серија Постелнина-Екстра Мек Микрофибер Длабок Џебен Лист-Теал, Кралица

Слатка Домашна Колекција Серија Постелнина-Екстра Мек Микрофибер Длабок Џебен Лист-Теал, Кралица

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Не Е Потребно Пеглање, издржлива ткаенина без Брчки со Врвен квалитет. Достапно во различни големини и многу опции за боја, вклучувајќи : Близнак, БЛИЗНАК XL, Целосна, Кралица, Крал, Калифорнија Кинг и специјални големини за Вашиот Сплит Крал или Р. Овие листови се исто така оеко-ТЕКС сертифицирани, што значи дека не содржат никакви штетни материи или хемикалии, обезбедувајќи квалитетна удобност и благосостојба. Слатка Домашна Колекција Постелнина-Длабок Џеб 4-Парче Постелнина - 1800 Хотел Луксузни Меки Двојни Четкани Микрофибер-Брчки, Бледнеат, Отпорни На Дамки, Хипоалергични. Длабоки Џебови : одговара на душеци до 14" длабоко. Важно е да се избере точната големина за да се обезбеди цврсто вклопување и да се спречи лизгање или гроздобер. Засилена еластична еластика околу вградениот лист со аголни ремени. Синтетичките влакна се силни и еластични, што им овозможува да издржат редовна употреба и често перење без да ја изгубат формата или текстурата. Супер Мека И Свиленкаста. Нивната мекост, издржливост, дишење и својства што ја отстрануваат влагата ги прават одличен избор за оние кои бараат удобна и ниска опција за постелнина за одржување. краток кралица 4 парчиња комплет вклучува : 1 рамен лист 99" х 90"1 вграден лист 60" х 75"2 навлаки за Перници 20" х 30" крал 4 парчиња Комплетот Листови Вклучува : 1 Рамен Лист 102" Х 105"1 вграден лист 78" х 80"2 навлаки за перници 20" х 40" сплит крал 5 парчиња комплет Листови Вклучува : 1 рамен лист 108" х 102"2 вграден лист 80" х 39"2 навлаки за перници 20" х 40" калифорниски крал 4 парчиња комплет листови вклучува : 1 Рамен Лист 108" х 102"1 монтиран лист 72" Х 84"2 Навлаки За перници 20" х 40".

За стоката

Слична стока во категоријата