.

.

Скотсдејл Кали Стил Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

Скотсдејл Кали Стил Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бела Скотсдејл Кали Стил Дуксер. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Стилот На Скотсдејл Кали отпечатен преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двојно обложена хауба. Предиво со воздушен млаз со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

За стоката

Слична стока во категоријата